?>

Aktualita

13.4.2015

X50 BODY MATRIX

Jedinečná celo-telová anti-agingová starostlivosť riešiaca všetky problémy pribúdajúceho veku

Ericson Laboratoire vyvinul prírodnú aktívnu látku X50 SILHOUETTE na základe najnovšej technológie v medicíne. Táto technológia umožňuje postupne priviesť aktívnu látku do cieľovej tukovej bunky, a tak účinne pôsobiť na štiepenie tukov a blokovať ukladanie a tvorbu nových tukových buniek. Umožňuje efektívne formovanie postavy a úspešne bojuje s celulitídou a nadbytočným tukom. 

U žien v období po menopauze dochádza k poklesu hladiny hormónov, čo vyvoláva únavu tela. Rada degeneratívnych zmien spojených s vekom: zhoršená kvalita pokožky, vrásky, pigmentové škvrny, žilky, býva často spustená nedostatkom hormónu DHEA. DHEA označovaný ako "matka hormónov" sa tvorí v nadobličkách a ľudský organizmus ho môže transformovať na takú hormonálnu formu, ktorá je najvhodnejšia pre jeho harmonické fungovanie: estrogén, progesterón alebo testosterón. 

Výskumné laboratóriá Ericson Laboratoire identifikovali za prírodný zdroj DHEA rastlinu Dioscorea villosa – Divoký jam. Vedecké štúdie dokazujú vplyv nedostatku DHEA na starnutie a ukladanie tuku.