?>

Aktualita

8.10.2015

SKINJEXION - VAKCÍNA PROTI STARNUTIU

Principy medicínskeho očkovania  aplikovaného v kozmetike

S využitím najnovších vedeckých poznatkov a s vysokou technologickou vyspelosťou produktov predstavuje Ericson Laboratoire špičku na celosvetovom trhu v oblasti kozmetickej inovácie.

Vakcinácia predstavuje zavedenú a účinnú terapiu. Pôsobí tak, že stimuluje imunitný systém a zlepšuje obrannú schopnosť organizmu proti príslušnému antigénu.

Ericson Laboratoire momentálne využíva túto techniku imunitných funkcií na kontrolu starnutia pleti. Vakcínou je peptidomimetická, biotechnologicky získaná látka, derivát kyseliny glutamovej IMUDILÍN, ktorý dokáže produkovať malé množstvo voľných radikálov, podobných tým, ktoré tvoria fibroblasty. Môžeme povedať, že pleť naočkujeme "správnymi" voľnými radikálmi. IMUDILÍN predstavuje "messengera" (bunkového komunikátora), ktorý aktivuje komunikáciu buniek a ovplyvňuje tak stimuláciu fibroblastov, ktoré následne produkujú kolagén, alestín a GAG. Pleť sa efektívne omladzuje!

Najnovšie vedecké objavy vedú ku zmene pohľadu na voľné radikály. Nemožno ich už automaticky zovšeobecňovať za vysoko reaktívne toxické látky. Ericson Laboratoire ako prvá kozmetická firma využíva tieto najnovšie inovácie a pozerá sa na radikály ako na látky, ktoré nemusia byť vždy škodlivé, ale  môžu byť prospešné!