DIETETIK

INOVATÍVNY PRÍSTUP KU RIEŠENIU CHUDNUTIA A CELULITÍDY, SPôSOBENÝCH NEVYVÁŽENOU STRAVOU, KTORÁ OBSAHUJE NADBYTOK CUKROV A "TRANS" TUKOV


Všetci vieme, že zlá strava a nedostatok cvčenia spôsobuje nárast hmotnosti. Pravda je však taká, že sme v dobe kedy sa často stravujeme v prevádzkach rýchleho občerstvenia a spotreba priemyslných výrobkov charakterizuje náš moderný svet. Táto priemyselná strava v skutočnosti obsahuje veľké množstvo sacharidov a nasýtených, alebo "trans" mastných kyselín, čo sú skutočné toxíny pre naše tukové bunky. Tieto tzv. "trans" mastné kyseliny prispievaú ku chronickému narušeniu tukového tkaniva, kde sa tukové bunky začínajú nadmerne ukladať.

DIETETIK CELLULITE CONTROL  bol vyvinutý za účelom boja proti tejto dysfunkcii, ktorá je zodpovedná za chronický vývoj celulitídy. 

Celotelová anti-celulitídna zoštíhľujúca starostlivosť zameraná na problematické partie stehien, zadočku, brucha a tricepsov. Ošetrenie zlepšuje mikrocirkuláciu, posilňuje steny ciev, odvodňuje a najmä zošíhľuje. Využívame tu špeciálnu vákuovú techniku masáže pomocou "cellulit  pumper-ov".